Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Роман Кріль: за перший місяць 2018 року казну Миколаївщини поповнено майже на 400 млн. грн. податків

01.02.2018

Органами Державної фіскальної служби у Миколаївській області у січні 2018 року до місцевих бюджетів мобілізовано 396 млн. грн., що на 75 млн. грн. або на 23,2 відс. перевищує показник аналогічного періоду 2017 року.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.

За його словами, основою місцевих бюджетів регіону є податок на доходи фізичних осіб, якого у січні 2017 року мобілізовано у сумі 247 млн. грн., що майже на 59 млн. грн. або на 31,2 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Також, до місцевих бюджетів забезпечено плати за землю у сумі 41 млн. грн., єдиного податку у сумі 77,3 млн. грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв - 15 млн. грн., податку на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної дiлянки - 10,6 млн. гривень.

Роман Кріль підкреслив, що показники надходжень до місцевих бюджетів за перший місяць 2018 року свідчать про якісне сервісне обслуговування платників, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності у регіоні, а також про сумлінне ставлення бізнесу до сплати податків.

«Дякую кожному сумлінному платнику податків Миколаївщини за високу податкову культуру, громадянську активність та виконання конституційного обов’язку щодо сплати податків до бюджету», - зазначив Роман Кріль.