Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Роман Кріль: за 2017 рік Миколаївська ДФС забезпечила до бюджету понад 8,8 млрд. гривень

11.01.2018

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області підведено підсумки роботи за 2017 рік.

Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль, у 2017 році органами ДФС Миколаївщини проведено роботу щодо створення рівних конкурентних умов для суб’єктів господарювання, покращення їх сервісного обслуговування, упередження використання схем ухилення від оподаткування, посилення боротьби з тіньовим сектором економіки.

Про ефективність вжитих заходів свідчать показники роботи органів ДФС у Миколаївській області. До бюджетів усіх рівнів мобілізовано понад 8,8 млрд. грн. податків і зборів, при цьому, у порівнянні з 2016 роком,  надходження податків до бюджету зросли на 2 млрд. гривень. Забезпечено абсолютне виконання державного і місцевих бюджетів. До державної скарбниці зібрано понад 4 млрд. грн., що на 1 млрд. грн., або на 34 відс. більше, ніж у 2016 році. До місцевих бюджетів мобілізовано 4,8  млрд. грн., що на 1 млрд. грн., або на 27 відс. більше надходжень 2016 року.

Органами ДФС забезпечено до бюджету вагомі платежі з податку на додану вартість. За 2017 рік надходження з ПДВ склали майже 1,9 млрд. грн., що на 663 млн. грн., або у півтора рази більше, ніж у 2016 році.

Також, до бюджету мобілізовано 684 млн. грн. податку на прибуток, що на 22 млн. грн., або на 3,3 відс. перевищує надходження 2016 року.

За словами Романа Кріля, значних результатів досягнуто завдяки підтримці голови Миколаївської областної державної адміністрації Олексія Савченка та скоординованих дій з контролюючими і правоохоронними органами.

«Позитивні результати діяльності фіскальної служби Миколаївщини за 2017 рік є могутнім імпульсом для подальшої роботи з платниками податків, з метою досягнення значних показників надходження податків до бюджету, що сприяє вирішенню багатьох соціальних державних програм, покращенню добробуту громадян та наближення їх рівня життя до європейських стандартів. Переконаний, що тільки налагодження відкритих та прозорих відносин із кожним платником податків, розвиток партнерських відносин з чесним бізнесом забезпечать соціальну стабільність та економічне зростання регіону», - зазначив Роман Кріль.