Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Баштанське управління ГУ ДФС у Миколаївській області про проведення кампанії декларування доходів

11.04.2019

        Як і в минулі роки одним із пріоритетних напрямів роботи фахівців Баштанського управління ГУ ДФС у Миколаївській області під час деклараційної кампанії є забезпечення на високому рівні проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з питань декларування доходів серед населення. Для проведення кампанії на належному рівні використовуються усі можливі методи роботи з громадськістю щодо роз’яснення податкового законодавства та формування податкової культури населення.

        Актуальність зазначеної теми зумовлена наближенням терміну подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2018 року, тож податківці долучилися до безпосереднього інформування громадян. Так, наприкінці березня місяця поточного року фахівцями відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осбі Баштаснького управління проведено декілька промо-акцій, метою яких було інформування широкого загалу населення щодо свідомого декларування доходів та сплати податків, а також права громадян на податкову знижку.        

        Податківці надавали роз’яснення: хто зобов’язаний та хто має право подавати податкову декларацію про доходи за минулий рік, склад податкової знижки, які існують обмеження щодо отримання податкової знижки, як здійснюється повернення сум податку за результатами поданої річної декларації, повідомляли адреси центрів обслуговування платників, за якими можна звернутися для отримання більш детальних роз’яснень та подання відповідних декларацій. У ході проведення заходів було розповсюджено тематичну друковану продукцію – пам’ятки та листівки.

       Баштанське управління ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу громадян, що декларування доходів – це особистий внесок кожного українця в розвиток нашої держави.