Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Очаківське управління ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу на декларування репетиторських послуг

03.04.2019

Очаківське управління ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що вчителі та викладачі, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи - підприємці, зобов'язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до фіскальної служби декларації про майновий стан і доходи.

До послуг репетиторства належать підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, а також дипломних робіт, тощо.

Нагадуємо, що згідно з п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) дохід від надання репетиторських послуг оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 %. Окрім цього з такого доходу справляється військовий збір за ставкою 1,5 %.

Згідно з п.179.10 ст. 179 ПКУ платник податків має право звернутися до відповідного контролюючого органу з проханням надати консультативну допомогу з питань щодо заповнення його річної податкової декларації, а контролюючий орган зобов'язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.

Закликаємо платників податків сумлінно виконати свій громадський обов’язок та своєчасно подати до контролюючого органу за місцем реєстрації податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.