Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Баштанське управління ГУ ДФС у Миколаївській області про легалізацію заробітної плати

19.03.2019

        Про необхідність офіційного оформлення трудових відносин, легалізацію заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці говорили під час чергового засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулося нещодавно в приміщенні Баштанської міської ради за участю керівництва Баштанського управління Головного управління ДФС у Миколаївській області.

        Члени комісії закликали роботодавців, що використовують працю громадян, неухильно дотримуватись виконання вимог трудового законодавства, передбачених Кодексом законів про працю України. При цьому звернули увагу, що однією з умов правильного оформлення новоприйнятого найманого працівника є своєчасне повідомлення про його прийняття територіальних органів ДФС.

        Також запрошеним платникам податків нагадали, що у 2019 році за порушення трудового законодавства роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме: за одного неоформленого працівника застосовується штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 125190 гривень.