Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Миколаївська митниця ДФС: ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯНАМИ

12.06.2018

Згідно із змінами від 26.11.2015 до Закону України «Про звернення громадян», письмові звернення громадян можуть бути надіслані з використанням  мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Однак, при направленні  звернення у електронному вигляді, слід взяти до уваги наступне:

1. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

2. Електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

3. Електронне звернення приймається на визначену електронну адресу або шляхом заповнення електронної форми, яка розміщується на офіційному веб-сайті організації. Офіційна електронна адреса Миколаївською митниці ДФС для електронних звернень громадян – mk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

4. Датою подання електронного звернення є дата надходження звернення на визначену електронну адресу або дата заповнення електронної форми та її відправлення. Якщо електронне звернення надійшло на визначену електронну адресу у неробочий день та час, то датою подання електронного звернення вважається наступний після нього робочий день.

 Отримати усні консультації з питань подання звернень, або записатися на особистий прийом до керівництва митниці  у Миколаївській митниці ДФС можна за телефоном – (0512) 47-45-05 – сектор розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації.

Миколаївська митниця ДФС