Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На обліку в органах ДФС у Миколаївській області перебуває безхазяйного майна на суму майже 15,8 млн. грн.

22.02.2017

Органами ДФС у Миколаївській області спільно з органами місцевого самоврядування проводиться робота щодо виявлення та передачі у власність держави майна з ознаками безхазяйного.

Безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Зазначене майно надходить у власність держави, міських, сільських громад за рішенням місцевих органів влади.

На початок лютого 2017 року на обліку в органах ДФС у Миколаївській області перебуває безхазяйного майна на суму майже 15,8 млн. гривень.

Організація роботи щодо зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави і розпорядження ним регулюється законодавчими актами, зокрема: Податковим кодексом України, Постановою Кабміну України від 25 серпня 1998 року №1340 «Про порядок обліку, зберігання,оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави і розпорядження ним» та Методичними рекомендаціями з окремих питань організації роботи з безхазяйним майном та майном,що переходить у власність держави, затверджених Головою ДФС України 04.08.2015 року.

Згідно зі ст.19 Податкового кодексу України органами Державної фіскальної служби України здійснюється виявлення, облік, попередня оцінка, зберігання майна, вилученого та конфіскованого за порушення митного і податкового законодавства.

 

   

    Головне управління ДФС у Миколаївській області