Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До Миколаївської митниці ДФС у I півріччі 2019 року надійшло 9 запитів на отримання публічної інформації

27.06.2019

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Миколаївською митницею ДФС забезпечено розгляд документів з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), які надійшли на митницю засобами поштового зв’язку, електронною поштою, нарочно та телефоном.

За  І півріччя 2019 року до Миколаївської митниці ДФС  надійшло 9  запитів  на отримання доступу до публічної  інформації в рамках Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

Запити надійшли від 4 юридичних осіб (підприємств,організацій, благодійних організацій) з них 1 від іноземної установи та 4  фізичних осіб відповідно.

Три запити надійшли засобами електронної пошти через мережу Інтернет, чотири звернення – поштою, одне – особисто від представника юридичної особи, одне – від  фізичної особи.

На усі запити на отримання доступу до  публічної інформації були наданні належні відповіді без порушень строків, визначених законодавством.

   Щодо результатів розгляду запитів:

6 запитів -  задоволено в повному обсязі;

1 запит - надано вичерпні роз’яснення;

1 запит відкликаний запитувачем;

2 запити - у наданні інформації відмовлено, але надано вичерпні роз’яснення причин такої відмови.

Запитувачі  відмову у наданні інформації не оскаржували.  Основною підставою відмови в доступі були наступні положення чинного законодавства.

Запитувачів цікавила інформація щодо здійснення митних формальностей відносно товарів та транспортних засобів, статистичних показників діяльності митниці та купівлі та вилучення митницею майна, ті інші.

До уваги запитувачів!

Деякі запитувачі інформації ототожнюють такі поняття як запит на отримання публічної інформації, звернення, надання консультацій з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи, при цьому дані категорії звернень є різними за наступними ознаками: правовими підставами; визначенням понять; формами; строком розгляду; змістом; вимогами оформлення; тощо.

Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо), мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян», а запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статей 1 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕ БУТИ ПОДАНИЙ:

На поштову адресу:  54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

На електронну адресуmk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

Особисто або через представника за адресою м. Миколаїв,вул. Московська, 57а

 

ФОРМА ДЛЯ ПОДАННЯ ПИСЬМОВОГО ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕ БУТИ ОТРИМАНА:

Особисто: м. Миколаїв, вул. Московська, 57а (на інформаційному стенді)

Листом на електронну адресуmk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

Листом на поштову адресу: 54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

На суб-сайті офіційного веб-порталу ДФС - http://mk.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/mitnitsya/publichna-informatsiya/forma-podannya-zapitu-/

 

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТ МОЖУТЬ БУТИ ОТРИМАНІ:

1.Особисто запитувачем, за адресою м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

2. Листом на  поштову адресу, яка вказана в запиті.

3. Листом на електронну скриньку запитувача, що вказана в запиті.