Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Узагальнена інформація щодо опрацювання запитів на доступ до публічної інформації, які надійшли до Миколаївської митниці ДФС протягом січня-серпня 2018 року

14.09.2018

Протягом січня-серпня 2018 року до Миколаївської митниці ДФС  надійшло 13  запитів  на отримання доступу до публічної  інформації в рамках Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

         Запити надійшли від 8 юридичних (підприємств,організацій, благодійних організацій) та 5  фізичних осіб відповідно.

         П’ять запитів надійшли засобами електронної пошти через мережу Інтернет, два звернення – подані особисто запитувачем, п’ять- поштою, один- направлено через ДФС України.        

         Щодо результатів розгляду запитів, то 10  запитів задоволено в повному обсязі, по одному -  надано вичерпні роз’яснення, по двом запитам у наданні інформації відмовлено, але надано вичерпні роз’яснення причин такої відмови. Запитувачі  відмову у наданні інформації не оскаржували.  Основною підставою відмови в доступі були наступні положення чинного законодавства:

         Правовідносини щодо надання доступу до інформації в Україні регулюються нормами Конституції України, Закону України «Про надання доступу до публічної інформації», іншими актами законодавства.
Відповідно до положень статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений роботи те, що не передбачене законодавством, а органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України.

         Частиною 1 пункту 1 статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 передбачено, що розпорядниками інформації є суб’єкти владних повноважень – органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, органи влади Автономної Республіки Крим, інші суб’єкти, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов’язковими для виконання.

         Пунктом 1.7 Типового порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при розгляді запитів на отримання публічної інформації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.11.2014 № 1154 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.12.2014 № 1573/26350) передбачено, що органи ДФС України не є розпорядниками інформації за запитами на отримання публічної інформації стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

         Наприклад, інформація щодо результатів зовнішньоекономічної діяльності та роботи Миколаївської митниці ДФС, а саме - кількість оформлених митних декларацій, зовнішньоторговельний оборот, кількість та склад учасників ЗЕД тощо є саме такою інформацією.

         Враховуючи викладене, на підставі норми статті 19 Конституції України, пункту першого частини першої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Миколаївська митниця ДФС буде відмовляти в наданні доступу до такого роду запитуваної інформації.

           

ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕ БУТИ ПОДАНИЙ:

На поштову адресу:  54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

На електронну адресуmk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

Особисто або через представника  – за адресою м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

 

ФОРМА ДЛЯ ПОДАННЯ ПИСЬМОВОГО ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕ БУТИ ОТРИМАНА:

Особисто: м. Миколаїв, вул. Московська, 57а (на інформаційному стенді)

Листом на електронну адресуmk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

Листом на поштову адресу: 54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

На суб-сайті офіційного веб-порталу ДФС - http://mk.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/mitnitsya/publichna-informatsiya/forma-podannya-zapitu-/


 

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТ МОЖУТЬ БУТИ ОТРИМАНІ:

1.Особисто запитувачем, за адресою м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

2. Листом на  поштову адресу, яка вказана в запиті.

3. Листом на електронну скриньку запитувача, що вказана в запиті