Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Узагальнена інформація щодо опрацювання запитів на доступ до публічної інформації, які надійшли до Миколаївської митниці ДФС протягом січня 2018 року

01.02.2018

Протягом січня  2018 року до Миколаївської митниці ДФС  надійшло 2  запита  на отримання доступу до публічної  інформації в рамках Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

         Запити надійшли від юридичної  (підприємств,організацій, благодійних організацій) та фізичної особи відповідно. Всі запити надійшли засобами електронної пошти через мережу Інтернет.        

         Щодо результатів розгляду запитів, то один запит задоволено в повному обсязі,  по одному запиту у наданні інформації відмовлено, але надано вичерпні роз’яснення причин такої відмови. Запитувачі  відмову у наданні інформації не оскаржували.  Основною підставою відмови в доступі були наступні положення чинного законодавства:

         Правовідносини щодо надання доступу до інформації в Україні регулюються нормами Конституції України, Закону України «Про надання доступу до публічної інформації», іншими актами законодавства.
Відповідно до положень статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений роботи те, що не передбачене законодавством, а органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України.

         Частиною 1 пункту 1 статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 передбачено, що розпорядниками інформації є суб’єкти владних повноважень – органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, органи влади Автономної Республіки Крим, інші суб’єкти, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов’язковими для виконання.

         Пунктом 1.7 Типового порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при розгляді запитів на отримання публічної інформації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.11.2014 № 1154 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.12.2014 № 1573/26350) передбачено, що органи ДФС України не є розпорядниками інформації за запитами на отримання публічної інформації стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

         Інформація щодо результатів зовнішньоекономічної діяльності та роботи Миколаївської митниці, а саме - кількість оформлених митних декларацій, зовнішньоторговельний оборот, кількість та склад учасників ЗЕД тощо є саме такою інформацією.

         Враховуючи викладене, на підставі норми статті 19 Конституції України, пункту першого частини першої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Миколаївська митниця ДФС буде відмовляти в наданні доступу до такого роду запитуваної інформації.

           

ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕ БУТИ ПОДАНИЙ:

На поштову адресу:  54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

На електронну адресуmk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

 

ФОРМА ДЛЯ ПОДАННЯ ПИСЬМОВОГО ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ МОЖЕ БУТИ ОТРИМАНА ЗА АДРЕСОЮ:

Особисто: м. Миколаїв, вул. Московська, 57а (на інформаційному стенді)

Листом на електронну адресуmk.cust.zvernennya@customs.sfs.gov.ua.

Листом на поштову адресу: 54017, м. Миколаїв, вул. Московська, 57а
 

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТ МОЖУТЬ БУТИ ОТРИМАНІ:

1.Особисто запитувачем, за адресою м. Миколаїв, вул. Московська, 57а

2. Листом на  поштову адресу, яка вказана в запиті.

3. Листом на електронну скриньку запитувача, що вказана в запиті