Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол №2 засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Миколаївській області

16.09.2017

 П Р О Т О К О Л

засідання Громадської ради

при Головному управлінні Державної фіскальної служби

у Миколаївській області

 

 

15 вересня 2017 року                           Миколаїв                                                    №2

11 год. 00 хв.

 

ГОЛОВУВАЛА:

голова Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Миколаївській області, голова Миколаївського територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України Суханік Т.Д.

 

ПРИСУТНІ:

- в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Кріль Р.В.;

- заступник голови Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Миколаївській області, представник Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Сакаль І.І.;

- заступник голови Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Миколаївській області, голова правління громадської організації «Клуб політичної діагностики «Стрекоза» Василькова Л.О.;

- голова територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Миколаївській області Запорожченко Н.Є.

- голова Миколаївської обласної Ради професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби Григор’єва О.Д.;

- голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів ДПС України» в Миколаївській області Бордовський В.М.;

- уповноважений представник Ліги промисловців - виробників взуття, шкіргалантереї, хутрових і шкіряних товарів «Укршкірвзуттяпрому» Іванов М.П.;

- президент Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області Катвалюк І.А.;

- представник Миколаївської обласної організації роботодавців у легкій промисловості Кістечко І.М.;

- член Миколаївської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Літвіненко О.А.;

- генеральний директор Миколаївської обласної асоціації автомобільних перевізників Максимчук М.М.;

- голова громадської організації «Трудовий союз колишніх військовослужбовців» Тимошенко Ю.О.;

- керівник Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Шполянський І.М.;

- начальник управління організації роботи ГУ ДФС у Миколаївській області Власенко В.В.;

- начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Гетьманець Л.В.;

-  головний державний інспектор відділу організації роботи ГУ ДФС у Миколаївській області Вернигорова С.В.

 

Питання для доповіді та обговорення:

1. Про результати роботи Громадської ради при ГУ ДФС у Миколаївській області у червні-вересні 2017 року.

2. Підсумки роботи органів ДФС у Миколаївській області за січень-серпень 2017 року.

3. Про запровадження системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

4. Підбиття підсумків засідання.

 

Суханік Т.Д.

Відкрила засідання. Оголосила порядок денний проведення засідання Громадської ради.

Голосували про затвердження порядку денного.

- „за”– 13;

- „проти” – 0;

- „утримались” – 0.

Рішення прийнято.

Повідомила присутнім про результати роботи Громадської ради у червні-вересні 2017 року, подякувала членам Громадської ради за плідну співпрацю.

Надала слово в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Крілю Р.В.

 

Кріль Р.В.

Повідомив, що фіскальною службою Миколаївщини проводиться активна робота щодо створення рівних конкурентних умов для суб’єктів господарювання та покращення адміністративних послуг для усіх платників податків, упередження використання платниками схем ухилення від оподаткування, боротьби з тіньовим сектором економіки. Про ефективність вжитих заходів свідчать показники роботи органів ДФС у Миколаївській області. Так, у січні-серпні 2017 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано понад 5,5 млрд. грн. податків і зборів, у т.ч. до державного бюджету – 2,5 млрд. грн., що на 737 млн. грн. більше, ніж у січні-серпні 2016 року. До місцевих бюджетів мобілізовано понад 3 млрд. грн., що на 688 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Зазначив, що органи ДФС у Миколаївській області ведуть конструктивний діалог з бізнесом та завжди підтримують сумлінних платників податків. Рівні конкурентні умови для всіх суб’єктів господарювання, прозоре адміністрування податків та комфортне обслуговування платників - запорука забезпечення своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів.

 

Суханік Т.Д.

Подякувала керівництву Головного управління ДФС у Миколаївській області за створення належних умов що для роботи та проведення засідань Громадської ради при ГУ ДФС у Миколаївській області.

Надала слово начальнику управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління Гетьманець Л.В.

 

Гетманець Л.В.

Повідомила, що з 1 липня 2017 року повноцінно запрацювала запроваджена Міністерством фінансів України та Державною фіскальною службою України електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Зазначила, що новий механізм електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ запроваджений з метою підвищення ефективності боротьби з ухиленнями від оподаткування та дозволяє автоматично аналізувати податкові накладні на наявність ризиків.

Електронну систему управління ризиками при адмініструванні ПДВ побудовано таким чином, щоб мати можливість превентивно реагувати на помилки або зловживання суб’єктів господарювання при реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, – не лише бачити потенційні порушення, а й унеможливлювати безпідставне формування податкового кредиту вже на стадії реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.

Функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.

Звернула увагу, що з метою надання інформаційної допомоги платникам податків, у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проводяться консультації для суб’єктів господарювання, щоденно, з 15 до 16 годин.

 

Суханік Т.Д.

Підбила підсумки засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Миколаївській області. Подякувала присутнім за плідну роботу та зазначила, що проведення подібних заходів сприяє конструктивному діалогу, у ході якого можливо знайти шляхи вирішення багатьох проблемних питань. Зазначила, що активна співпраця органів ДФС Миколаївської області з представниками бізнесу та громадськості сприяє стабільному та своєчасному забезпеченню податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

 

Додаткові матеріали:

список членів Громадської ради при ГУ ДФС у Миколаївській області, присутніх на засіданні 15 вересня 2017 року.

 

Голова                                                                                                       Т.Д. Суханік

 

Секретар                                                                                           С.В. Вернигорова