Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області

04.08.2014

Дата проведення: 01 серпня 2014 року

 

Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, початок о 12 год. 00 хв.

 

Присутні: члени Громадської ради - 16 осіб, співробітники інформаційно-комунікаційного сектору.

 

Учасників зібрання привітав начальник Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Володимир Копіца. Він зазначив, що діяльність органів Міндоходів області направлена на створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні, забезпечення тісної взаємодії з суспільством, досягнення відкритості в своїй діяльності та застосування нових технологій.

Голова Громадської ради, голова територіального відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” у Миколаївській області Наталія Запорожченко запропонувала обговорити актуальні питання впровадження ефективної системи протидії корупції в контролюючих органах та важелі впливу громадськості на заходи щодо боротьби із корупцією в органах ДФС. У відповідності до вимог чинного законодавства та пріоритетного напрямку розвитку країни в боротьбі з корупцією, на виконання функції упередження та протидії корупції, виявлення та припинення її проявів, поновлення законних прав та інтересів фізичних і юридичних осіб, усунення наслідків корупційних діянь, в органах Міндоходів України діють підрозділи внутрішньої безпеки, основним завданням яких є забезпечення безпеки діяльності служби та запобігання і протидія корупції в податковій та митній службах.

Члени ради обговорили питання упередження та виявлення правопорушень з боку посадових осіб органів державної податкової служби під час проведення перевірок суб’єктів господарської діяльності, як юридичних так і фізичних осіб. На це спрямовані основні зусилля підрозділів внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Миколаївській області.

Беручи до уваги наведене, та з метою підвищення ефективності роботи по забезпеченню законності у діяльності податківців та митників, своєчасного отримання необхідної інформації про зловживання, корупційні та інші неправомірні дії, існує сервісний центр «Пульс», до якого можна звернутись цілодобового за номером: (044) 2840007. Відомості, викладені як в усних так і письмових зверненнях, будуть об’єктивно та своєчасно розглянуті у відповідності до вимог чинного законодавства.

Запорожченко Н.Є. оголосила про закінчення роботи засідання ради.

 

Голова Громадської ради                                                        Н.Є. Запорожченко

Секретар Ініціативної групи                                                   І.П. Бурковська