Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол першого засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області

29.08.2013

Дата проведення: 28 серпня 2013 року

 

Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, початок о 11 год. 00 хв.

 

Присутні: члени Громадської ради  - 16 осіб, співробітники інформаційно-комунікаційного сектору.

 

Учасників зібрання привітав начальник Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Володимир Коломієць. Він зазначив, що діяльність органів Міндоходів області направлена на створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні, забезпечення тісної взаємодії з суспільством, досягнення відкритості в своїй діяльності та застосування нових технологій.

На засіданні відкритим рейтинговим голосуванням було сформовано новий персональний склад Громадської ради.

До складу ради увійшло 16 представників інститутів громадянського суспільства, а саме Миколаївської обласної організації роботодавців "Промисловці та підприємці Миколаївщини", Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, Миколаївської обласної профспілкової організації „Всеукраїнської професійної спілки працівників малого та середнього бізнесу”, Миколаївського територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів і  аудиторів України, Миколаївської обласної організації роботодавців в легкій промисловості, спілки роботодавців автомобільного транспорту Миколаївської області тощо. Всі вони мають активну громадську позицію та зацікавлені в конструктивному діалозі між громадськістю та органами Міндоходів області.
Головою Громадської ради запропоновано обрати кандидатури Ззапорожченко Н.Є. та Герасимчук О.А.

Більшістю голосів відкритим рейтинговим голосуванням було обрано головою Громадської ради голову територіального відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” у Миколаївській області Наталію Запорожченко.

Члени ради обговорили проект Положення про Громадську раду при Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області. Було запропоновано внести до проекту положення питання про адміністрування єдиного соціального внеску.

Учасники зібрання обговорили тематику наступного засідання Громадської ради. Представники громадських організацій запропонували обговорити питання про адміністрування єдиного соціального внеску, а також інші законопроекти з питань податкового та митного законодавства.

Наступне засідання Громадської ради заплановано на середину жовтня.

 

 

Голов Громадської ради                                          Н.Є. Запорожченко

 

   

Секретар Ініціативної групи                                   І.П. Бурковська