Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт голови Громадської ради при ГУ Міндоходів у Миколаївській області попереднього скликання Запорожченко Н.Є.

08.01.2013

 За попередні 2 роки (2011-2012 рр.) було проведено 8 засідань Громадської ради. Під час засідань обговорювалися проблемні питання, які виникають сьогодні у підприємців та вироблення дієвих заходів щодо їх вирішення.

 Особливо представників громадськості хвилювали питання  бюджетного відшкодування ПДВ, а також процедура оскарження рішень податкових органів.

Представники громадських організацій під час засідань Ради пропонували свої пропозиції до Міністерства щодо врегулювання питання відносно терміну судового оскарження податкових повідомлень - рішень, у зв’язку з різними термінами у Податковому кодексі України (30 днів) та Кодексі про адміністративне судочинство України (1095 днів).

Також, члени Ради пропонували органам Міндоходів посилити масово-роз’яснювальну роботу серед платників податків через засоби масової інформації щодо можливості отримання автоматичного бюджетного відшкодування суб’єктами підприємницької діяльності при виконанні ними критеріїв, передбачених Податковим кодексом України.

За ініціативи керівництва ГУ Міндоходів у Миколаївській області мене, як голову територіального відділення „Асоціації платників податків України”, голову Громадської ради було включено до складу Колегії ГУ Міндоходів у Миколаївській області. Завдяки цьому я стала більш обізнана у стратегічних питаннях діяльності відомства.

Хочу відзначити, що керівництво Міндоходів області перейматися проблемами платників податків, і робить значні кроки їм назустріч. А саме, створює комфортні умови та покращує сервіс надання послуг, приділяє особливу увагу розвитку партнерських відносин з платниками податків.

Щороку підписується Меморандум податкових відносин та План спільних дій між Миколаївським територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” та ГУ Міндоходів у Миколаївській області.

Такий конструктивний діалог між органами Міндоходів області і громадськими організаціями не формальність, а запорука взаємовигідних відносин між владою і громадськістю.

Впевнена, що і надалі оновлений склад Громадської ради буде працювати в напрямку підтримки підприємництва, вироблення дієвих рішень щодо поліпшення діяльності бізнесу.