Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

При Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області розпочне роботу Громадська рада

15.08.2013

Днями в Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів та формування нового складу Громадської ради.

До складу ініціативної групи увійшли керівники територіального відділення Асоціації платників податків України, Миколаївської обласної організації роботодавців "Промисловці та підприємці Миколаївщини", Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області.

Розглянувши пакет документів від представників громадських організацій Миколаївщини, які виявили бажання взяти участь в установчих зборах, було сформовано список кандидатів для участі у формуванні нового складу Громадської ради.

Ініціативна група вирішила, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області та перше засідання Громадської ради відбудуться 28 серпня 2013 року в малому залі ГУ Міндоходів у Миколаївській області за адресою, вул. Лягіна, 6. Початок  зборів о 10:00.

Реєстрація учасників триватиме з 09 год. 00 хв. до 10 год. 00 хв., за наявності документа, що засвідчує особу.

Для участі у зборах запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, відповідно до рішення ініціативної групи.