Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До органів ДФС Миколаївської області надійшло 58 запитів на публічну інформацію

05.10.2018

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) ГУ ДФС у Миколаївській області забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, особисто від запитувачів.

До територіальних органів Головного управління ДФС у Миколаївській області за січень-вересень 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло надійшло 58 запитів на отримання публічної інформації (за аналогічний період 2017 року надійшло 48 запитів), з них:

-   поштою – 17 (29,3 відс.),

-  засобами електронного зв’язку – 35 (60,4відс.),

-  особисто від запитувача – 5 (8,6 відс.),

-  телефоном – 1 (1,7 відс.).

 

       За категоріями запитувачів запити надійшли від:

-         громадян – 24 (41,4 відс.),

-         від юридичних осіб  – 17 (29,3 відс.),

-         від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації – 9 (15,5 відс.),

-         представників засобів масової інформації – 8 (13,8 відс.).

 

 Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо діяльності підприємств, відомостей про третіх осіб, податкового боргу, видачі ліцензій та стану розрахунків з бюджетом.

На усі запити на публічну інформацію були надані належні відповіді без порушення строків, визначених законодавством.

За результатами розгляду задоволено 53 запитів (91,4 відс. від загальної кількості), відмовлено в задоволенні 3 запитів на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації» (5,2 відс. від загальної кількості), направлено належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача  відповідно до п. 3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  – 2 запити (3,4 відс.).

Запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», може бути поданий до ГУ ДФС у Миколаївській області:

на поштову адресу: 54001, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6;

по факсу: (0512) 37-06-10;

по телефону: (0512) 50-18-66;

на електронну адресу: _mk.official@sfs.gov.ua

Ознайомитися з документами, їх копіями, зробити виписку з них, сфотографувати та записати на будь – який носій запитувачі публічної інформації можуть у спеціальних місцях для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в територіальних органах ДФС у Миколаївській області та приміщенні Головного управління ДФС у Миколаївській області за адресою: 54001, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, каб.129.