Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До територіальних органів ГУ ДФС у Миколаївській області за січень-травень 2018 року надійшло 29 запитів на отримання публічної інформації

06.06.2018

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) ГУ ДФС у Миколаївській області забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, особисто від запитувачів.

До територіальних органів Головного управління ДФС у Миколаївській області за січень-травень 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло надійшло 29 запитів на отримання публічної інформації (за аналогічний період 2017 року надійшло 28 запитів), з них:

-   поштою – 7 (24,1 відс.),

-         засобами електронного зв’язку – 20 (69,0 відс.),

-   особисто від запитувача – 2 (6,9 відс.).

 

 

       За категоріями запитувачів запити надійшли від:

-         громадян – 10 (34,5 відс.),

-         від юридичних осіб  – 10 (34,5 відс.),

-         від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації – 2 (6,9 відс.),

-         представників засобів масової інформації – 7 (24,1 відс.).

 

 Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо діяльності підприємств, відомостей про третіх осіб, податкового боргу та стану розрахунків з бюджетом.

На усі запити на публічну інформацію були надані належні відповіді без порушення строків, визначених законодавством.

За результатами розгляду задоволено 26 запитів (89,7 відс. від загальної кількості), відмовлено в задоволенні 2 запитів на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації» (6,9 відс. від загальної кількості), направлено належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача  відповідно до п. 3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  – 1 запит (3,4 відс.).