Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Володимир Копіца: за перший місяць 2019 року на Миколаївщині задекларували свої доходи понад 1000 громадян

12.02.2019

З 1 січня 2019 року в Україні стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, яка триватиме до 1 травня 2018 року.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, вже понад 1000 мешканців Миколаєва та області виконали свій конституційний обов’язок і прозвітували про доходи, отримані протягом 2018 року.

«Загальна сума задекларованих доходів становить 46,3 млн. гривень. При цьому, задекларовано до сплати у бюджет 3,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 400 тис. грн. військового збору. Із задекларованих доходів громадян у січні 2019 року до бюджету вже сплачено 800 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 200 тис. грн. військового збору», - зазначив Володимир Копіца.

Отримати безкоштовні консультації та допомогу у заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році, декларанти можуть у Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області.

Шановні громадяни, не залишайте виконання свого конституційного обов’язку на останні дні деклараційної кампанії, завітайте до органів державної фіскальної служби Миколаївщини вчасно, задекларуйте доходи, отримані у 2018 році.

 

Будьте патріотами своєї країни – декларуйте доходи!