Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Задекларуйте доходи, отримані в іншій країні!

04.02.2019

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2019 року розпочато кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році.

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платник податку зобов'язаний подати річну декларацію про майновий стан і доходи отримані у 2018 році, зокрема, при отриманні:

- іноземних доходів (громадянами України);

- доходів з джерелом їх походження в Україні та іноземних доходів, що отримуються іноземцем, який у звітному році набув статусу резидента України.

Декларацію за 2018 рік необхідно подати до державної податкової інспекції, за місцем проживання, до 1 травня поточного року. Декларація подається особисто платником або уповноваженою особою.

Звертаємо увагу, що при заповненні Декларації платники повинні розрахувати податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб - за ставкою 18 відс. та військового збору - за ставкою 1,5 відсотка.

При цьому, платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, згідно з нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. У такому випадку, платнику податку необхідно визначити суму такого зменшення, за зазначеними підставами, у річній Декларації, за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано дохід, довідки про суму сплаченого податку та збору, а також про базу або об’єкт оподаткування.

Нагадуємо, що податок на доходи фізичних осіб та військовий збір сплачуються фізичною особою самостійно, до 1 серпня 2019 року.