Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

лист ГУ ДФС у Миколаївській області від 18.08.2016 №2474/10/14-29-12-02-20

19.08.2016

- враховуючи різносистемність заповнення платниками колонки 20, чи призведе подання уточнюючого Звіту про контрольні операції до застосування штрафних санкцій, визначених в п.120.3 ПКУ?

На підставі пункту 50.1 статті 50 ПКУ, у разі самостійного виявлення платником помилок, що містяться у раніше поданому Звіті про контрольовані операції, платник зобов'язаний подати уточнюючий Звіт про контрольовані операції, про що робиться відмітка у графі 1 заголовної частини Звіту.

Уточнюючий Звіт про контрольовані операції включає всю інформацію з раніше поданого Звіту (всі додатки разом з інформацією до додатків) із виправленням помилкових даних.

Штрафні санкції, передбачені пунктом 120.3 статті 120 ПКУ будуть застосовані, якщо виявлено контрольовані операції, які були раніше не задекларовані у Звіті про контрольовані операції. У такому випадку такий платник сплачує штраф у розмірі 1 відсотка суми контрольованих операцій, не задекларованих у поданому Звіті, але не більше 300 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за всі не задекларовані контрольовані операції.

Із врахуванням вимог пункту 50.2 статті 50 ПКУ платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок не має права подавати уточнюючі Звіти за будь-який звітний (податковий) період .

Позиція ДФС України з цього питання викладена у відповіді на запитання 13, у листі від 14.04.2016 №13362/7/99-99-19-02-02-17 «Про застосування норм податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення».

Одночасно повідомляємо, що відповідно до пункту 52.2 статті 52 ПКУ податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію, та діє до внесення змін до статей ПКУ, на які в ній йде посилання.

 

До списку