Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ГУ ДФС у Миколаївській області від 03.06.2016 №1830/10/14-29-12-02-43

06.06.2016

Головне управління ДФС у Миколаївській області розглянуло лист ПКП «   » від 12.05.2016 №3 щодо сплати земельного податку юридичною особою - платником єдиного податку і повідомляє таке.

Відповідно до ст. ст. 269, 270 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об'єктом оподаткування - земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою (п. 287.1 ст. 287 Кодексу).

Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності (пп. 4 п. 297.1 ст. 297 Кодексу).

Отже єдиною умовою звільнення юридичної особи - платника єдиного податку третьої групи від сплати земельного податку є безпосереднє використання земельних ділянок для здійснення його господарської діяльності.

До списку